Їдальня розташована в головному корпусі санаторію. Харчування хворих проводиться в одну зміну в залі на 460 посадкових місць. Система харчування - семиденне без замовне меню.

В лікувальному харчуванні використовуються всі дієти призначені лікарем . Основні дієтичні столи: №1, №2, №5, №8, №9, №15. В деяких випадках , враховуючи характер перебігу захворювання, може бути організовано індивідуальне харчування. Ним охоплені також хворі з харчовою алергією, патологією обміну речовин. При поступленні в санаторій дієту хворому призначає лікуючий лікар, при необхідності скеровує на консультацію до лікаря - дієтолога.

В санаторії розроблена спеціальна програма лікування хворих з ожирінням, в якій значне місце займає дієтичне лікування. Харчування таких хворих здійснюється під наглядом лікаря-дієтолога з використанням низькокалорійних продуктів (овочі, фрукти, соки, морепродукти) та розвантажувальних днів (салатні, м’ясні, яблучні, сирні).

В основу організації лікувального харчування дітей покладено сезонне семиденне меню. Діти віком 11 – 17 р. харчуються згідно одного меню з дорослими, а для дітей віком 4 –10 р. складено окреме меню з більшим використанням молочних, овочевих, фруктових страв.

У меню постійно використовуються сезонні овочі та фрукти, соки, відвар шипшини; протягом року проводиться С-вітамінізація третіх страв. Біологічно активні добавки в харчуванні дітей не використовуються. З метою профілактики захворювань зумовлених йодною недостатністю в харчуванні дітей використовуються тільки йодована кухонна сіль, продукти збагачені йодом, широко використовуються морепродукти (морська капуста, м‘ясо кріля).

Харчування в санаторії 4-х разове; 6-ти – разовим харчуванням охоплені діти молодшого віку (4 – 10 р.) та хворі по дієтах 1,5п, 8, 9.