Відпочинок зимою в Карпатах відкриє Вам прекрасні можливості для гірськолижного спорту і стрибків з трамплінів, оскільки селище славиться великою кількістю підйомників, канатно-крісельних доріг, трамплінів, спусків і підйомів. Саме тут готуються спортсмени по стрибках з трамплінів і біатлону. Тому гірськолижний відпочинок у Ворохті порадує навіть найдосвідченішого лижника. У Ворохті є трамплінний комплекс, який працює протягом усього ріку. Новачкам на лижному відпочинку у Ворохті теж не доведеться нудьгувати. Є спеціальні траси для початківців, працюють інструктори. Крім того, любителі зимового відпочинку у Ворохті зможуть покататися на санчатах або провести час в чудових карпатських колибах. Зимовий відпочинок (Ворохта) - лижі, санчата, сніг і гарний настрій. І усе це Ворохта - відпочинок взимку!

Відпочинок у Ворохті восени, влітку і весною притягує велику кількість туристів. І не дивно, адже в кожну пору року селище дарує туристам можливість активно відпочити, поринути в дивовижну природу Карпат, насолодитись чистотою гірського повітря і водою цілющих джерел. Відпочинок навесні (Ворохта) - це пробудження природи, буйство фарб, цікаві екскурсії. Якщо Ви - цінитель історичних пам'ятників, обов'язково відвідаєте гуцульську дерев'яну церкву Різдва Богородиці, а також приділіть увагу арочним залізничним мостам 19 століття.

Відпочинок влітку (Ворохта) - збір ягід і грибів, прогулянки по лісах і долинах, купання в річках і водоспадах, походи в гори. Всього у 15-ти кілометрах від селища знаходиться гордість Карпат - Говерла, так що, побувавши на відпочинку у Ворохті, Ви зможете зійти на найвищу гору України. Відпочинок у Ворохті восени - рафтінг, велосипедні прогулянки, рибний лов і багато що інше.