Культурно-масові програми, які проводяться для дітей та дорослих у санаторії “Пролісок”.

 1. Демонстрування дитячих фільмів та мультфільмів - 3 рази в тиждень.Рухливі ігри “Веселі старти” на свіжому повітрі ( в літній період) та в клубі (весняно – зимовий) – 1-2 рази на тиждень.
 2. Музичні години - 2 рази в тиждень.
 3. Виступи: Львівського театру естрадних мініатюр “ І люди, і ляльки “ – 2 рази в місяць;
 4. Музично – драматичного театру м. Дрогобич – 1 раз в місяць;
 5. Дитячого танцювального колективу “ Браво” м. Стрия – 1 раз в місяць;
 6. Зустрічі з видатними діячами культури і мистецтва Тетяною Фроловою (дитяча поетеса м. Львів) та Степаном Ткачуком ( дитячий композитор м. Коломия)
 7. Танцювальні вечори відпочинку – 3 рази в тиждень
 8. Дні іменинника - щомісяця
 9. Проведення розважальних, танцювальних вечорів відпочинку для дорослих та дітей з конкурсами, іграми та вітаннями відпочиваючих зі святковими подіями життя – згідно плану (щомісяця).
 10. Проведення літературно – музичних вечорів, театралізованих свят за участю дітей, що відпочивають в санаторії, КВК, інтелектуальних ігор, тематичних свят ( згідно плану виховної роботи в санаторії (щомісяця)).
 11. Конкурси дитячої творчості – щомісяця.

Чи не найулюбленішим заходом у санаторії є День іменинника.

Це свято – розвага не тільки для дітей, а й для дорослих. Діти і їхні батьки у дружній колективній взаємодії рівносильно захоплюються грою і отримують велике задоволення. Родзинкою свята Дня іменинника стала традиція частувати святковим пирогом, на якому горять свічки. 

В організацію дозвілля включаються концерти професійних і самодіяльних колективів, театральні вистави, творчі зустрічі – концерти з діячами культури та мистецтва, демонстрація художніх фільмів, танцювальні вечори,- які організовує , розробляє їх підготовку та проведення завідувач клубом Цегольник Б.М.

У жвавій домашній, невимушеній обстановці проходять тематичні свята:

“І щоразу воно нове, свято свят Різдво Христове”, “День,задивлений у літо “, “У Купальську ніч“, “Талант – це дар Божий”, “ Осінній вернісаж ”, “ Козацькі забави ”, “Зберемо воєдино всю нашу родину “, “ Краса в імені твоєму ”, … Це далеко не весь перелік свят. Із великим захопленням і цікавістю відбувається підготовка до святкування: складання сценарію вихователями, розучування пісенних концертних номерів музичним керівником Вовчиною Л.Л, яскраве та естетичне оформлення сцени художником Бобурчак Л.Ю. Кожному, хто відпочиває в санаторії, хочеться показати свій талант, мистецтво співу чи танцю, побувати на маленькій сцені. З різних куточків України дітям передають із дому міні – диски із записами пісень, музикою до танцю, сценічні костюми. Відбувається жвава підготовка до маленького дебюту. Звичайно, в такій атмосфері діти пізнають нове, переживають його у своїх почуттях, мріях, навчаються поважати себе й тих, хто їх оточує, у них формується почуття відповідальності та інші позитивні якості. 

Безперечно, учасники будь – якого свята чи розваги не залишаються без доброго слова, похвали вихователя. Найактивніші учасники отримують призи, грамоти за активну участь у проведенні санаторних імпрез.

Свято завершується, але враження про нього ще довгий час тішитимуть душі дорослих і дітей. Пам’ятаймо, що з таких , здавалося б, дрібниць, як вдало проведене дозвілля дитини, складаються щасливі моменти її дитинства, воно неповторне і часу на його заміну чи покращення ми, дорослі, маємо обмаль. Від того наскільки щасливою почуватиметься дитина завдяки реалізації свого власного дозвілля, залежить її активність і творче саморозкриття , а отже, здатність досягати успіху.