Справжніми перлинами на кожному поверсі санаторію “ Пролісок “ – є дитячі ігрові кімнати. Саме тут розпочинається робочий день із захоплюючих ранкових зустрічей. Піклування один про одного, відчуття безпеки, якої вистачає для того, аби ділитися важливими ідеями та досвідом, налагодження доброзичливих стосунків, взаємоповаги та толерантності, готовність допомагати друзям – це саме ті якості, що віддзеркалюють зміст ранкової зустрічі. 

Щоранку вихователі присвячують 20 – 25 хвилин для того, щоб створити позитивну атмосферу на весь день. Діти та батьки, які завітали у ігрову кімнату, разом із вихователем стають у коло, беруться за руки і дружнім потисканням рук знайомляться один з одним, бажають гарного настрою, сонячної днини, міцного здоров'я. Короткими репліками присутні висловлюють свої сподівання та очікування, з якими приїхали до санаторію. Таким чином, “ коло “ – це маленький життєвий урок, який складається із привітання, короткого інформування про поточний день. Такі заняття дають змогу опанувати різноманітні соціальні та навчальні навички, об’єднують дитячий колектив.

Під час цих занять діти вчаться:

В цьому їм допомагають висококваліфіковані, уважні і чуйні вихователі, адже кожна дитина потребує індивідуального підходу. Понад тридцять років на педагогічній ниві в оздоровниці працюють вихователі Маланій Г.Ю., Каричак Г.П., Натинка Н.М., Рапій О.М., більше двадцяти років – Кашеба О.О., Печеняк Н.М., Коваль Л.М., це справжні майстри своєї справи, добрі наставники для молодих вихователів Комарницької Н.І. та Лось Н.Д. Кожен із них не зупиняється на досягнутому, завжди в пошуках нових засобів і шляхів навчання та виховання дітей.

В ігрових кімнатах проводяться години спілкування, міні – тренінги, конкурси, творчі роботи із кольоровим папером, пластиліном, години малювання, дидактичні ігри, ігри за інтересами дітей, презентація творчих робіт. Через швидку втомлюваність та емоційне перевантаження дитини від однотипності виконуваної роботи, педагоги застосовують швидку зміну діяльності та у пригоді стають різноманітні розвантажувальні вправи. Визначення видів діяльності дітей відбувається відповідно до їхніх потреб та уподобань, які легко та швидко визначають уважні наставники – педагоги санаторію “ Пролісок “. З великим задоволенням діти приймають участь у пізнавальних, спортивно – розважальних іграх, оздоровчих турнірах, виставках художньої творчості, а також в організації тематичних свят. Вся система роботи спрямована на формування естетичного смаку, здорового способу життя, на розвиток творчості дітей і їх здібностей.