З 1979 року (з часу відкриття санаторію) санаторієм керує  головний лікар товариства з обмеженою відповідальністю «Санаторій для дітей з батьками «Пролісок» курорту Моршин Бабкевич Петро Павлович, лікар з 43-річним стажем роботи, який має вищу кваліфікаційну категорію з організації та управління охороною здоров‘я, має почесне звання «Заслужений лікар України», нагороджений знаком «Відміннику охорони здоров’я», В санаторії працюють 8 лікарів з вищою категорією, 7 - з першою та 1 лікар з другою категорією. Значна частина лікарів мають стаж роботи понад 25 років.

Терапевтичне відділення санаторію налічує три лікаря – терапевта та лікаря – гастроентеролога.

В педіатричному відділенні санаторію працюють чотири лікарі – педіатри з вищою кваліфікаційною категорією, серед них також лікар – рефлексотерапевт та дитячий психотерапевт.

В кабінетах лікувально-діагностичного відділення працюють лікар з ультразвукової діагностики, лікар з функціональної діагностики, два інструктори з лікувальної фізкультури, наступні лікарі-вузькі спеціалісти:

-         лікар-дієтолог;

-         лікар-фізіотерапевт;

-         лікар-ендоскопіст;

-         лікар-лаборант з клінічної біохімії;

-         лікар-лаборант клінічної лабораторної діагностики;

-         два лікарі – стоматологи;

-         лікар – уролог;

-         лікар – гінеколог;

-         дитячий отоларинголог;

-         лікар – проктолог;

-         лікар – рентгенолог.         

Ваші маленькі непосиди і всезнайки надзвичайно активні і енергійні, і тому вас турбують питання: Чи не засумують вони у нашому санаторії? Чи буде їм тут цікаво? Чи проводитимуть з вашими чомучками заняття, конкурси, ігри?... Не хвилюйтесь! Санаторій “Пролісок“ – це ваша знахідка! Адже у нас є прекрасні вихователі, які своєю професійною майстерністю педагога і наставника зуміють зацікавити невблаганних непосид і ненав’язливо спрямувати їхню нестримну активність у потрібне русло; а щирістю, відвертістю й турботою обов’язково зможуть заполонити маленькі сердечка.

          Звичайно, зростаючи, дитина кожного дня вивчає оточуючий світ, сприймає отриману інформацію, обирає те, що здається їй цікавим. Але все цікаве, яскраве та нове, знайоме та буденне, швидко набридає. Тому, змінюючи місце перебування, дітвора очікує чогось нового. Саме тому вихователі оздоровниці обрали творчий підхід виховного процесу. Адже ніщо так не прикрашає буденність, як свята, Веселі старти, Козацькі забави, випуск стіннівок, КВК, Брейн – ринги, тренінги та інші види виховних заходів. Культурно масова робота педагогів – вихователів санаторію “Пролісок“ спрямована на виконання Міжгалузевої програми “ Пізнай свою країну ” на 2007 – 2012 роки з метою:

-         національно – патріотичного виховання;

-         відродження національних традицій і звичаїв рідного краю;

-         вивчення історії рідного краю, історії своєї держави;

-         збереження духовних цінностей дитини;

-         приділення уваги вихованню загальнолюдських цінностей і чеснот;

-         розвиток інтелектуальних, пошукових здібностей дітей;

-         пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді.

        Основним принципом роботи педагогічного колективу санаторій  “Пролісок” є використання сучасних досягнень вікової психофізіології, інноваційних технологій навчання та виховання для успішного розвитку пізнавальних, інтелектуальних, творчих, духовних і фізичних здібностей дітей за умов збереження та підвищення резервів їх фізичного, психічного і соціокультурного здоров’я. Особливе місце займає гуманно – особистісний підхід, який реалізує на практиці ідеї поваги та любові до дитини, оптимістичну віру в її творчі сили, ґрунтується на розумінні та взаєморозумінні. Пріоритетним стає питання охорони здоров’я дітей за участю батьків, вихователів за рахунок системи оздоровчо–виховної роботи.