Ви потребуєте відпочинку та оздоровлення для себе і своїх дітей? Тоді придбайте путівку в санаторно – курортний комплекс матері і дитини “ Пролісок “ невеличкого і затишного містечка Моршин – це саме те, що ви шукаєте!

Санаторій «Пролісок» - спеціалізована оздоровниця для лікування дітей (від 4 до 17 років включно) з батьками, розміщена  у лісопарковій зоні курорту Моршин. Історія «Санаторію для дітей з батьками «Пролісок» починається з грудня 1979 р., коли в Моршині , в Міжнародний рік дитини, був зданий в експлуатацію корпус на 500 круглорічних місць побудований на кошти отримані від Всесоюзного суботника.

Загальна площа санаторію складає 14,62 га. На території санаторію є озеро площею 4,4 га з лікувальним пляжем. М’який клімат, красива місцевість, чисте, свіже, наповнене запахам трав повітря, тиша та інші цілющі сили Прикарпатського передгір’я складають сприятливі умови для використання кліматотерапії в комплексному лікуванні хворих.

Санаторій «Пролісок» являє собою комплекс, до складу якого входять: спальний корпус, лікувально-діагностична база, їдальня, клуб, бювет мінеральних вод, бібліотека, навчальні класи та ігрові дитячі кімнати.

Варто зазначити, що санаторно-курортне лікування проводиться в одному корпусі, що є особливо зручно у дощову та холодну погоду.

У лікувально-діагностичному відділенні є всі необхідні (згідно профілю санаторію) діагностичні та лікувальні кабінети, обладнані іноземною та вітчизняною медичною апаратурою , що дає можливість обстежувати та лікувати хворих на сучасному рівні.

Особливу увагу надають пацієнтам (дітям і дорослим) із зон підвищеної радіаційної забрудненості. В санаторії розроблена спеціальна методика лікування, яка дозволила значно підвищити ефективність їх оздоровлення.

Навчально-виховна та культурно-масова робота є складовою частиною лікувального процесу . відпочиваючим пропонуються різноманітні концерти, вистави, кінофільми, вечори відпочинку, прогулянки, в дитячих кімнатах працюють ігротеки. Для дітей шкільного віку (1-11 к.) під час навчального року проводяться консультації з математики, фізики, хімії, української та іноземних мов .

Хто хоч раз побував у санаторії “Пролісок“, той ніколи не забуде побаченого, відчутого, пережитого, і ми переконані, що неодноразово ще захоче повернутися в такі затишні, милі і привітні стіни санаторію матері і дитини “ Пролісок “ в місті Моршин.