Курорт Моршин розташований на висоті 340 м над рівнем моря в мальовничій долині, оточеній сосновими і листяними лісами. Територію курорту перетинає річка Бережниця, розділяючи її на дві частини - гірську, покриту густим лісом, і рівнинну, лісопаркову, де і розміщені санаторно-курортні установи.

Клімат м'який, середня температура повітря влітку 20° С, взимку -4°С.

По середньорічній температурі (7,6°) Моршин близький до курортів Кавказу, зокрема до Кисловодська (7,7°). Найбільш гарячі місяці в Моршині липень і серпень з середньомісячною температурою близько 22°. Самий холодний - січень (- 4°). Весняні місяці порівняно теплі, температура весняного сезону в середньому близько 14°. Осінь не холодна, середня температура - близько 12°.

Перша письмова згадка про Моршин датована 2 січня 1482 р. в судовому записі, де згадувалось, що село Моршин належало шляхтичу Юрію (Юхну) Нагваздану. Вже в ті часи селяни в Моршині використовували джерела ропи для виварювання солі. Назви «баня», які й досі зустрічаються в назвах населених пунктів, свідчать про використання спеціального приміщення – «бані», в яких і випарювали з ропи сіль. У 1875 році життя міста значно пожвавилось, оскільки через Моршин збудовано залізницю Стрий-Станіслав. Тогочасний господар Моршина купець Боніфацій Штіллер привертав увагу людей до живописної місцевості, з якою тепер було сполучення.

У 1879 році впорядковано два шахтні колодязі, котрі названо іменами власника курорту Штіллера та його дружини – «Боніфацій» та «Магдалена» (нині джерела №1, №2). В цьому ж році виявлено ще одне джерело, котре дає ультрапрісну воду – джерело Матері Божої, або джерело №4.

Курортний сезон 1880 року відкрився з новою назвою – «Лікування мінеральними водами та грязями». Моршин став бальнеогрязевим курортом.

Сьогодні Моршин один із популярних курортів України. Розташований за 80 км від старовинного українського міста Львів та за 95 від іншого старовинного міста Івано – Франківськ. Він славиться своїми унікальними мінеральними водами, які успішно застосовуються для лікування захворювань печінки, жовчних шляхів, шлунково– кишкового тракту, підшлункової залози, а також супутньої серцево-судинної, нервової та сечостатевої систем, порушення обміну речовин.